KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz kimiz & Ne Yapıyoruz?

Şirketimiz 1996 yılında Pakize ve Osman Eren tarafından 1 adet kadife tras makinesi ile faaliyete başlamıştır.

2001 yılında su an ki adresinde faaliyetine 3 adet daha tras makinesini bünyesine katarak devam etmiştir.

2002 yılından itibaren tekstil sektöründeki gelişimlere ayak uydururarak bu sene içinde 6 adet armürlü 6 adet jakarli havlu dokuma tezgâhını bünyesine katmıştır...2004 yılında 10 adet yuvarlak örme makinesi ile wellsoft ve örme kumaş üretimine başlanmıştır.

2005 yılında ise 5 adet Barudan marka nakış makinesi ile nakış bölümü faaliyetine başlamıştır... 2009 Ağustos ayında Plastik sektörüne adim atılarak Eren Plastik faaliyetine başlamıştır... Son olarak 2015 yılında Eren Haşıl bünyemize girmiş bulunmaktadır. Eren Kadife Tekstil olarak günümüz teknolojisine ayak uydurarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize yüksek kalitedeki hizmetimizi ve ürünlerimizi optimal düzeyde sunmaktayız.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

 

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.


KALİTE BELGEMİZ
OEKO-TEX Standart  22.HTR.22257 Belgemizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Belgemize ulaşmak için

Takımımız

x

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması
Web sitelerimizin tasarımını ve performansını optimize etmek amacıyla tanımlama bilgileri kullanılmaktadır. Web sitesindeki ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına onay verebilirsiniz.
xTanımlama bilgilerimiz ve nasıl kullandığımızla ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.x